Oysuz Mafya - Sadece Konuşmalı

GENEL OYUN KURALLARI:

1. Site kurallarına vb. uyun, sorunuz olursa özelden sorun. Oyun başlığındaki (bu açtığım yer) sorulara etiketlensem de cevap vermeyeceğim.
  2. Oyun başlığı yani burası dışında hiçbir yerde özel olarak oyun hakkında konuşmayın.
  3. Rolünüzün mesajını SS olarak paylaşmayın.
  4. Unuttuğum kural varsa kaçamak bulmaya çalışmayın, bana haber verin.

OYUN MEKANİK KURALLARI:

1. 4 köylü 1 mafya. Mafyanın amacı 2 günde asılmayıp sayısını eşitlemek, köylünün amacı mafyayı asmak.
  2. Asılma var
  3. Mafyanın gece birini öldürmesi zorunlu
  4. Her gün bitmeden önce, tüm köylüler bana bir liste göndermek zorunda. Liste, en şüpheli olduklarını düşündüklerinden en az şüpheli olduklarını düşündüklerine göre sıralanmalı. Böyle sıralamak sizin için iyi olacak. Sıralamanızı en şüpheliden en az şüphelendiğinize yapmazsanız benden günah gitti.
  5. Her günün sonunda gizli bir algoritmayla birini asacağım.
  6. Gün bitmeden sıralama göndermezseniz, oyunu kazanma ihtimaliniz çok yüksek ihtimalle kötü açıda etkilenecek.

sitenin oy mekaniği var, gün boyunca bunu istediğiniz gibi kullanın ama kimsenin asılmasını sağlamayacak ve eğer gün sonunda oyunuzu çekmediyseniz, oyunu kazanma ihtimalinizi kötü açıda etkileyecek. Oy geri çekme butonu, oylama butonunun sağındaki daire çizen ok butonu.
8) Günlerin kaç saat sürmesini istediğinizi size soracağım (24 veya 48 arasında seçim) ve geceler 24 saat sürecek.

Oyuncular:

Rolleri random.org’dan seçtim ve gönderiyorum. Köylülere şu gelecek:
Köylü.
Her oyun günü 24 saat mi olsun 48 mi?

2 Likes

Lütfen rol mesajınızda kuralları ve rolünüzü okuduğunuzu onaylayarak gün uzunluğu seçiminizi yazın. Herkes mesajını onayladığında günü başlatacağım.

(oyunla alakalı olmayan ama eğlence için okuyacağınız flavor)

“1-2-3
MERHABA! Biz Türk adminleriz! Şimdi söz verin, sonra sevgiyle besleyin. Amacımız Türkiyede’ki her flovera ulaşıp onları fromis_9 hakkında daha çok bilgilendirmek.”
Bu sözün hayatımın selamı olduğunu düşünmek, aslında hayatımın hatasıymış. Biz, oyuncu listesindeki 5 admin, fromis çevirileri yapıp sayfamızı büyütürken aynı zamanda hayatımıza devam ediyorduk fakat bir gün gene 5’imizden birisi, Twitter hesabımızdaki tüm fromis_9 postlarını silip NOIR ile ilgili postlar atmaya başladı. GTacc adminim, senin Twitter hesabına erişimin olmadığını biliyoruz bu yüzden sana güveniyoruz sahipliği artık sana veriyoruz. Kalan 5’imiz, sana her gün en çok şüphelendiğimiz kişileri söyleyeceğiz ve sen de ona göre içimizden birini gruptan atacaksın. Nasıl yapacağın hakkında hiçbir fikrim yok ama lütfen elinden gelenin en iyisini yap!

-adminin, [SİLİNDİ]

Oyuncular:
@fauvelar
@Kiymali_Pide
@pronky
@shiroitsuki
@siymoras

Gün başladı! 24 saat içinde (saat 15.45 olduğunda) bitecek! O saatten önce listelerinizi bana atmayı unutmayın (listeninizi bana attıktan daha sonra gün bitene kadar değiştirebilirsiniz.)

OYLAR
Hiç kimse: herkes

(İsteyenler profiline ayarlara gidip interface’den forum dilini Türkçe’ye çevirebilir. Bununla ilgili sorusu olan varsa lütfen özelden sorsun)

Merhaba

fromis’in neredeyse cb yapmayali 1 yil oldugu bu gunlerde ben, fromis_9 tr turk admini olaraktan en icten sozcuklerimle dile getiriyorum ki mafya ile alakasi olmayan, peri masallarinda yasayan masum bir koyluyum🙏 mafyayi bulmak icin elimizden geleni yapalim flover fighting

1 Like

hesabın şifresi bende yok

mafya değilim ben hüü

(post withdrawn by author, will be automatically deleted in 2000000000 hours unless flagged)

bu masum kızın mafya olduğunu düşünmezsiniz dimi?? ben sadece kendi halinde takılıp patates,hıyar, domates toplayan bir köylüyüm. ya bana inanırsınız ya da bu ay içinde elde ettiğim ürünlerden size vermem :stuck_out_tongue_closed_eyes: tamam sadece şakaydı ama bana inanın ben cidden köylüyüm

sana inanmamız için bize bir neden ver . :skull:

daha ne vereyim, let me breathe be :disappointed_relieved: köylüyüm ben

1 Like

Köylü milletin efendisidir

3 Likes

BİLDİRİM:
Günün sonunda hala konuşmayan varsa, kazanma ihtimali kötü etkilenecek!

merhaba arkadaşlar, biliyorsunuz köyde iş bitmez anca gelebildim… bahçe bellemekten belime ağrılar girdi, dün de ağrıdan uyuyamamıştım bir türlü. en son uykusuzluktan bayılmışım herhalde. :sneezing_face: bu saatte uyanmamın tek sebebi budur, yoksa ben de her köy aşığı gibi en geç 8’de kalkıp kahvaltımı yapar, tarlamın yolunu bulurum. inanıyorsunuz :point_right:t2::point_left:t2: değil mi, normal koşullarda onlardan daha erken uyandığım için horozlarım :rooster: cemil ve ahmet benden nefret eder. :vulcan_salute:t2: söylemem gerekir ki bazılarının açıklamaları beni hiç tatmin etmedi, gerçek bir köylünün asla söylemeyeceği şeyler dökülüyor dudaklarından. (veya parmaklarından?) ama tüm içtenliğimle söyleyebilirim ki ben bir köylüyüm ve bununla gurur duyuyorum.

@fauvelar
@Kiymali_Pide
@pronky
@shiroitsuki
@siymoras

Günün bitmesine 3 saatten birazcık fazla kaldı, listenizi göndermediyseniz lütfen hemen gönderin.

Adminlerim

This topic was automatically closed after 3 hours. New replies are no longer allowed.