Oysuz Mafya - Sadece Konuşmalı

OYLAR
Hiç kimse: Herkes

GTacc’ten mesaj:
“Sevgili adminlerim, aramızdaki haydutu aramızdan atmak için elimden geleni yapacağım. Bugün içinde herkesin araştırmasını gözden geçirdim ve kimden şüphelendiğinizi öğrendim. Aldığım sonuçlar, yeterince açık olmasa da mantıklı bir karara ulaşmaya çalıştım. Aramızdan ayrılacak kişi şu:”

@fauvelar asıldı! Rolü…
Köylüydü!

Gece başladı! 24 saat sonra veya herkes özelden hızlı gece olsun yazınca gece sona erecek. Bu süre içinde mafya lütfen bana kimi öldürmek istediğini yazsın.

@Kiymali_Pide
@pronky
@shiroitsuki
@siymoras

2 Likes

“Değerli GTacc adminim, artık buna dayanamıyorum. Aramızdaki hain, emek vererek koyduğum bütün sosyal medya postlarını sildi ve üstüne üstlük, fancam olarak başlayıp kanlı organlıya dönüşen videolardan paylaştı. Aynı zamanda özel mesajdan da bu tür videoların saldırısına uğradım. Bunun dışında 1the9, NOIR, TOO gibi her sayfanın postu ve reklamı paylaşılıyor. Şifreyi değiştirmek zorunda kaldım ve artık paylaşamıyor ama artık bu işin bana verdiği duygusal yük altında kalmak istemiyorum. Bu yüzden 'ITZY Turkey’e gidiyorum. Ayrıca orada daha kaliteli müzik çalan bir bot var. Bol şans!”
-pronky

Gece @pronky öldü.
Köylüydü.

Gün 2 başladı! Bu gün 2020-05-28T14:15:00Z'te sona erecek!

Hayattakiler:
@Kiymali_Pide
@shiroitsuki
@siymoras

1 Like

hayiir bir adminimiz daha avlandi! :sob: kalan son iki masum koyluden biri olarak diyorum ki sevgili koylum bana inanmalisin ki mafyayi bulalim ve bu peri masali iskencesi bitsin! daha fazla koyluye veda edemeyiz :cry: fighting koyluler

ey ahali, aramızdan 1 kişi daha gitmiş! :scream: eğer bu böyle giderse aramızda maalesef hiç köylü kalmayacak. o yüzden bir an önce mafya kimmiş onu bulmamız gerek. benim tahminlerime göre mafya çok akıllı birine benziyor, tahmin edemeyeceğimiz biri öldü. :thinking: ama emin olmalısınız ki ben bir köylüyüm, inanın bu sözlerimin hepsini ciddiyetle ve samimilikle söylüyorum. hem pronky benim en iyi arkadaşımdı bu köyden, onu benim öldürmem imkansız, vicdanım buna el vermezdi. :pensive: lütfen güzelce düşünelim ve mafyayı bir an önce bulalım yoksa bizim de sonumuz gelecek

O haini bulup hemen asmalıyız

“Sevgili adminlerim, bu sefer kararımı vermek daha kolaydı. Sizin isteklerinizde göre şu kişiyi atmaktan başka kişiyi atmak akla uygun değil. Muhtemelen bu sefer doğru olacak.
Siymoras, üzgünüm ama üzgün değilim, aramızdan ayrılıyorsun. İyi akşamlar.” dedim ve Siymorası attım. Takımda 3 kişi kaldık: Ben, shiroitsuki ve kiymali_pide. Ne yazık ki, Siymoras’ın kovulmasından sonra, yanlış kişiyi attığımı fark etmem çok uzun sürmedi. Şifresi değişmiş olsa da sayfa, genel olarak erkek grubu hesabına dönüştü ve buna sinirlenen shiroitsuki, takımdan ayrıldı. Sadece ben ve Kiymali kaldık ve ben olmadığımı bildiğim için artık kiymali’nin aramızdaki hain olduğunu anlamıştım. Fakat hiçbir anlamı kalmamıştı benim için. Zaten genel erkek grubu hesabı olduğumuzdan beri sayfamız 200 takipçiden 20.000 takpçiye çıkmıştı. Yine de ayrıldım çünkü ne hesaba erişimim vardı ne de erkek gruplarına ilgim vardı.

Sayfa adminliğinden ayrılmadan önce şunu düşündüm: Kiymali ne zamandır sayfada adminiydi ki? Eskiden diğer 5 kişi, fauvelar, pronky, siymoras, shiroitsuki ve ben, güzel güzel çevirilerimizi yapıyorduk fakat Kiymali’yi neden aldığımızı hatırlamıyorum, hiç çeviri yapmadı ve tam olarak da o geldiği ve sosyal medya hesabımızın şifresini verdiğimiz andan itibaren saçmalıklar ortaya çıkmaya başladı. En başında onu atmamız gerekirdi. Tabii artık her şey için çok geç. Fakat yeni bir başlangıç yapılabilir…

Siymoras asıldı!
Köylüydü!
Mafya @kiymali_pide oyunu kazandı!

Ama hazır olun, ElliRank kazananını da açıklamak üzereyim.

2 Likes

Oyundaki performansınızda göre ElliRank’ınız

ElliRank:

1. @kiymali_pide
  2. @pronky
  3. @shiroitsuki ve @siymoras ve @fauvelar

Bu sonuçlara varma yöntemimi anlatırım ama sıkıcı, sadece isterseniz anlatırım

Bu oyun çok saçma bir setuptı, saçma bir oysuzluk mekaniği koydum ve aslında duskfall’ın oyununa espiri olarak kurmuştum, bir sürü türk gelince türkçe oynatmaya karar verdim. Hikayeyi umarım beğenmişsinizdir bence eğlenceliydi :joy:

2 Likes

peki benim en şüphelendiğim kişi olman… bu sitede seni üzerler @siymoras

1 Like

sirf isminin yemek olusuyla gozlerim buyulenmis olmali ki onca gariplige kor kalmisim :sob: tum masum adminlerimden kendi adima ozur diliyor, artik tamamen erkek grubu hesabina donen sayfamiz icin de bassagligi diliyorum kiymali pide yaptin yapacagini :disappointed: