Sevgililer Mafyası ama Mafyayı Ben Seçiyorum (Son)

GENEL OYUN KURALLARI:

1. Site kurallarına ve yasalara falan uyun, sorunuz olursa özelden sorun. Oyun başlığındaki (bu açtığım yer) sorulara etiketlensem de cevap vermeyeceğim.
  2. Aksini özellikle söylemediysem, oyun başlığı yani burası dışında hiçbir yerde oyun hakkında konuşmayın.
  3. Rolünüzün mesajını SS olarak paylaşmayın.
  4. Unuttuğum kural varsa kaçamak bulmaya çalışmayın, bana haber verin.

OYUN MEKANİK KURALLARI:

1. 4 köylü 2 mafya, bir mafya ölürse ikisi birden ölüyor
  2. Gecesiz
  3. Oyunda 2 köylü asılırsa yani mafyalar hayattakilerin yarısını oluşturuyorsa mafya kazanır, 1 mafya bile ölürse köylüler kazanır
  4. Bir oyun günü en fazla 48 saat sürecek, ama çoğunluk (ilk gün 4 kişi, 2. gün 3 kişi) sağlanırsa sağlandığı anda asılma gerçekleşir.
  5. Gün sonu oylarda beraberlik varsa asılan kişiye mafya karar verir
  6. Her oyun günü en az 3 post atmak zorunlu, eğer gün 48 saat sürerse gün sonunda 3’ten az post atan kişiler mod tarafından öldürülür. Gün 24 saatten kısa sürerse bu kural geçersiz.
  7. Mafyanın 7/24 hep açık olan birbiriyle konuştuğu bir gizli sohbeti var.

Oyuncular:

Rolleri şimdi kendi kafama göre seçip dağıtmaya başlıyorum. Köylülere şu gelecek:
Köylü.

Rollerinizi dağıttım, lütfen özel mesajınızda rolünüzü onayladığınızı belirtiniz. Herkes onayladığında başlıyoruz. Lütfen kuralları okumadıysanız bu süreçte okuyun.

Bekarlık sultanlıktır. Çocuk yapmak, doğanın en büyük tuzağıdır. Bunların altında kurulu olan gizli örgüt "Bekarlar Locası"nın amacı dünyadaki bütün eşlilikleri kaldırmak ve dünyaya bekarların hükmetmesini sağlayıp insanların sonunu getirmek. Çünkü insanlar berbattır. Siz 6’nız ise bekar locasının önde gelen üyelerisiniz ama aldığınız istihbarata göre 2 üyeniz öldürüldü ve onların kılığına baş düşmanınız "Eşliler Kilisesi"nden 2 üye girdi. COVID-19 sebebiyle herkes maske taktığı için diğer üyelerin görünüşlerine hakim değilsiniz bu yüzden değişen üyeleri ayırt edemiyorsunuz. Yaklaşık 2 gün sonra gizli örgütünüzün büyük planı harekete geçecek fakat planınız gerçekleştiğinde aranızda eşliler olursa bu planı sabote edecekler. Bu yüzden eşlileri infaz etmeniz lazım. Neyse ki, eşliler birbirlerine çok bağlı olduğu için birisini infaz ederseniz diğeri de kendini öldürecek. Bol şans!

Gün 1 başladı! Gün 1 çoğunluk sağlandığında veya 48 saat sonra sona erecek.

Pro İpucu: Oy vermek için yazı yerinin üstündeki çekice basıp çıkan yazı yerinin içine oy vereceğiniz kişiyi yazın. Oyunuzu geri çekmek istiyorsanız çekicin sağındaki dönen oka basın.

@fauvelar
@Kiymali_Pide
@pronky
@shiroitsuki
@siymoras
@michaelcorleone

Oylamayanlar (6): fauvelar, Kiymali_Pide, pronky, shiroitsuki, siymoras, michaelcorleone

meraba koy halki! bu sefer de tertemiz koyluyum :star_struck: brlikte mafyalari yakalayabiliriz inaniyorumm fighting

1 Like

köylüyüm yine :metal: lütfen artık boş yere öldürmeyin beni. mafya olacak baht yok bende.

Yine mi Elizabeth

merhabalar saygıdeğer köy halkı! sizleri gecenin bu saatinde rahatsız ettiğim için çok özür dilerim… sonuçta hepiniz bugünün mahsullerini çıkarmış, tarlanızı sürmüş, sütünüzü salmış ve dolayısıyla çok yorulmuşsunuzdur. ben de zaten bu saate kadar tarladan çıkamadığım için size yazmaya hiç vakit bulamadım. :pensive: Tahminimce olan olayları hepiniz duymuşsunuzdur, söyleyin bakalım, düşünceleriniz neler? '‘Bekarlar Locası’'nın önde gelenlerinden biri olduğum için asla ama asla '‘Eşliler Kilisesi’'nin oyunlarına katılmam, buna canı gönülden inanabilirsiniz. :relieved: El ele verelim ve mafyayı bulalım!

günaydın köy halkı, mafya avı için güzel bir gün.

Oylamayanlar (6): fauvelar, Kiymali_Pide, pronky, shiroitsuki, siymoras, michaelcorleone

Pro İpucu: İnsanları oylarsanız üzerlerinde baskı hissedip ne olduklarını daha çok belli edebilirler! Özellikle üstlerinde birden fazla oy varsa!

günaydınlar köy halkı! acaba herkes tarlasına gitmeden önce konuşsak mı, ne dersiniz? :thinking:

yani mafya olmak ister misin? :thinking: baht falan??? :face_with_raised_eyebrow:

günaydııın

iyi günler sayın köy halkı :two_hearts: ve mafyalar :nauseated_face:

Lütfen oyundaki oyunla alakalı mesajlarınızı silmeyin.

hiç konuşamadık dolayısıyla mafyaları bulamadık, ne dersiniz bir fikri olan, bir hisse kapılan var mı aranızda? lütfen isimlerden yargısız infaz yapmayalım, çok sevdiğim bir film olduğu için bu ismi seçtim. :slight_smile:

bekarlar umarım gün bitene kadar 3 mesajını yollamış olur ve kimseyi kaybetmeyiz, ben bu mesajımla dolduruyorum. unutmayın eşleri yakalamak için herkese ihtiyacımız var.

VOTE: siymoras

This topic was automatically closed after 29 hours. New replies are no longer allowed.